Tallinn, Eesti

Eestimaa külastajad leiavad, et Tallinna linn on meeldiv külastuskoht. Leiate, et see Eesti pealinn on riigi suurim linn. Tallinna linn asub Soome lahe kaldal. See asub umbes 80 kilomeetrit Helsingist lõunas Eesti põhjarannikul.

Tallinna külastajad leiavad linna, mis on ühtaegu kaasaegne ja vana maailm.

Siin saate ühendada vaatamisväärsustega tutvumise naudingud suurepärastes poodides, trendikates butiikides ja kaubanduskeskustes ostlemisega. Teil on võimalik einestada restoranides, mis pakuvad nii kohalikku kui ka rahvusvahelist kööki. Lisaks nendele naudingutele leiate parke, kus saate päeval lõõgastuda ja öösel on teil valida ööklubide ja baaride vahel, kus saate lõõgastuda igapäevaelu pingetest.

Enne Tallinna linna vaatamisväärsustega tutvumise alustamist võiksite võtta aega selle linnaga lähemalt tutvumiseks. Leiate, et kaardi kasutamine aitab teil leida erinevaid vaatamisväärsusi, mis võivad teie külastuse siin Tallinnas rõõmustada. Erinevatest vaatamisväärsustest, mida võite linna külastades näha, võiksite esmalt vaadata vanalinna.

Kuna Tallinn on jagatud vanalinnaks ja vanalinnast väljapoole, tuleks iga lõigu kaupa läbi linna liikuda. Vanalinnas on teil lai valik kohti, mida külastada. Mõned neist on Aleksander Nevski katedraal, Maarja katedraal või Toomkirik, Raekoda või raekoda, mis on praegu Tallinna Linnamuuseum. Võib-olla soovite külastada ka All-Linni või Alamlinna, mis on täna üks Tallinna kõige aktiivsemaid ostupiirkondi.

Kui olete vanalinna sisemise osaga tutvunud, peaksite vaatama mõningaid vaatamisväärsusi, mida leiate vanalinna välisseinalt.

Väljaspool vanalinna saab näha Tallinna loomaaeda, mis on koduks maailma parimale mägikitsede ja lammaste kollektsioonile. Muidugi teine ​​loodusvaade, mida Tallinnas näha saab, on Soomaa rahvuspark, mis asub Tallinnast umbes 100 miili lõuna pool.

See park on kuulus siin leiduvate soode ja rabade noorendavate omaduste poolest. Võite saada soovituse proovida selles pargis ujumist, kuna see on osa noorendamise tehnikast. Teine park, mida võiksite Tallinna külastades näha, on Lahemaa rahvuspargi park. Siit leiate lisaks soodele ja rabadele juurdepääsu mereäärsetele ja metsaaladele, mida saate uurida.

Tallinna linnaga tutvudes hakkate nägema paljusid teisi kohti, mida saate avastada. Kõik need ainulaadsed asukohad pakuvad teile vapustava puhkusekogemuse, mida te niipea ei unusta. Nende imede nautimiseks järgmisel puhkusel valige külastuskohaks Tallinn.